Back to ADOPTOWANE

Chlorek

CHLOREK P 78/10/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2018r.

Kategoria:

Opis

Chlorek to pozytywny psiak o gorącym sercu w stosunku do ludzi. Na początku był dosyć wycofany i nadal wobec obcych zachowuje dystans. Kiedy lody zostają jednak przełamane, chętnie bawi się z człowiekiem. Włącza mu się wówczas tryb „głupawki” i biega jak oszalały. Często wraca po pieszczoty i zdarza się, że większość czasu na wybiegu spędza, siedząc obok wolontariusza i czekając na czułości.

Jego przeszłość nie była usłana różami, o czym świadczą pozostałe do dziś lęki. Zdarza mu się wystraszyć nagłego ruchu i przypłaszczać się do ziemi ze strachu przed bólem. Początki w schronisku wyglądały bardzo smutno, gdyż Chlorek bał się podchodzić do człowieka i zamiast tego czołgał się z podwiniętym ogonkiem. Często potem wywracał się do góry brzuszkiem, jakby ufając, że gdy okaże całkowite poddanie, nie zostanie zbity.

Jest ogromną przylepą, czego przyszły właściciel musi mieć świadomość:) Może być również typem zazdrośnika. Do psów jest różnie nastawiony. Kolega z boksu jest jego najlepszym kumplem, dogadują się bez starć, uwielbiają razem szaleć na spacerze. Do innych psów lubi się postroszyć i próbować je ustawiać. Zalecamy zapoznanie Chlorka z ewentualnym psim rezydentem.

Nie polecałabym Chlorka do małych dzieci – nagłe hałasy czy entuzjastyczne próby pogłaskania zbyt mocnego mogłyby go przestraszyć. Chlorek odnajdzie się zarówno w domu, jak i w bloku, ucieszy się z nawet małego posłania, byleby obok miał człowieka.

Zachęcamy do adopcji!

Wolontariuszka zajmująca się Chlorkiem: 787 863 969