Back to ADOPTOWANE

Brak

BRAK P 53/12/20
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2016
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU: OD GRUDNIA 2020

Kategoria:

Opis

Brak to średni, około 5-letni psiak, który został oddany do „Okna Życia” przy ul. Floriańskiej i stamtąd trafił do schroniska. Nieznane są jego wcześniejsze losy.

Piesek już przy pierwszym poznaniu był bardzo towarzyski, lgnął do człowieka i z radością czekał na spacer. Na spacerach bardzo ładnie chodzi na smyczy, spokojnie maszeruje i zazwyczaj nie ciągnie, a przy tym jest zainteresowany otaczającym go światem. Brak zawołany, grzecznie przychodzi i nigdy nie odmawia głasków i czułości jednak, jego prawdziwą miłością są smaczki. W swojej łapczywości zdarzy mu się czasami przez nie uwagę złapać oprócz jedzonka również palec, ale nie jest to zachowanie agresywne.

W schronisku mieszkał już z wieloma psimi kolegami i dobrze się z nimi dogadywał, na spacerach inne psy mija spokojnie i nie reaguje na zaczepki. Brak jest radosnym, przyjaznym psiakiem, pragnącym miłości i poszukującym kochającego domku.

Niestety nie miał on do tej pory szczęścia. Kiedy początkiem roku uśmiechnął się do niego los i został adoptowany nikt nie spodziewał się, że wróci do schroniska po 3 dniach. Największą tragedią jest fakt, że ten kochany psiak niczym nie zawinił, został oddany przez nieodpowiedzialną rodzinę, która nie udźwignęła tego zobowiązania i jak widać nie ma pojęcia, o tym jaką krzywdą jest dla psa powrót do schroniska.

Szukamy odpowiedzialnego domu, w którym Brak dostanie dużo miłości i ciepła i przede wszystkim zostanie już na stałe.

Kontakt do wolontariuszki: 692 969 510 (Monika)