Back to ADOPTOWANE

Boston

BOSTON P 123/02/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD : GRUDZIEŃ 2016

Kategoria:

Opis

Boston niestety nie pierwszy raz jest u nas w schronisku, nie jesteście w stanie zliczyć tych powrotów. Boston miał kiedyś swojego Pana, nie jesteście w stanie powiedzieć, jak wyglądały ich relacje, ale za każdym razem po jakimś czasie był odbierany przez swojego Pana ze schroniska. W końcu jednak się go zrzekł. W KTOZ-owskiej „mrozowej akcji” 2017r. miał okazję być w domu tymczasowym, jego tymczasowi opiekunowie nie zgłaszali zastrzeżeń co do jego zachowania. W 2018r też trafił do domu tymczasowego, jednak opiekunka nie poradziła sobie z nim, ale adoptowała go na odległość i stara się znaleźć mu dom.

Boston w schronisku dał się poznać jako psiak nieco wycofany, gdy ma do czynienia z obcą osobą, nie lubi kiedy dotyka się go w okolicach ogona i może się przestraszyć gwałtownych ruchów w jego kierunku. Szczególnie ostrożny jest w stosunku do mężczyzn. Czasami, źle kojarzy wyciągniętą rękę i może ostrzegawczo złapać zębami. Nie wiemy, co spotkało go w poprzednim domu i skąd te obawy, możemy tylko gdybać. Jeśli już komuś zaufa, wówczas nie odstępuje człowieka na krok, przywołany zaraz podbiega do człowieka i nadstawia główkę do głaskania. Jest ogromnym łakomczuchem, co po nim widać. Stosunkowo ładnie chodzi na smyczy. Pięknie prosi o smakołyki, stojąc na dwóch łapkach. Dobrze dogaduje się ze swoimi kompanami z boksu. Obce psy mija obojętnie lub czasami kontrolnie obszczeka. Lubi biegać za piłką.

Dla Bostona preferowany byłby dom bez małych dzieci, ze względu na jego charakter. Dobrze odnalazłby się zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu. Psiak na pewno wymaga dużo cierpliwości i wyrozumiałości, ale też osoby stanowczej, która będzie wiedziała na co można mu pozwolić, a na co nie.
Przyjdź i poznaj Bostona!

Kontakt do wolontariusza: tel.: 690 131 383, 604 415 982