Back to ŚREDNIE PSY

Sajan

SAJAN P 10/06/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI MNIEJSZY
W SCHRONISKU OD: CZERWIEC 2020

Kategoria:

Opis

Sajan to przeuroczy młody psiak, który w krakowskim schronisku zawitał w czerwcu bieżącego roku. Nie znamy się jeszcze za dobrze, ale już po pierwszym spacerze możemy spokojnie stwierdzić, że jest to psiak wesoły i bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka. Widać, że pobyt w schronisku jest dla niego sytuacją nową i nie zawsze czuje się pewnie, ale przez większość czasu nie daje tego po sobie poznać. Zadowolony skacze wokół wolontariuszy, daje się głaskać i zaczepia inne psiaki, by przyłączyły się do wspólnej zabawy. Jest nauczony chodzenia na smyczy, a podczas spacerów bardzo grzecznie idzie obok wolontariusza.

Obecnie Sajan zamieszkuje boks z dwoma innymi psiakami. Współlokatorzy dobrze się dogadują i nie dochodzi między nimi do spięć. W przyszłości Sajan mógłby zamieszkać z innym psim rezydentem, ale jak zawsze zachęcamy do wcześniejszego wspólnego spaceru, podczas którego psiaki będą miały okazję się zapoznać. Nie wiemy, jaki jest stosunek psiaka do kotów.

Sajan to młodziutki psiak, który potrafi zarazić swoją pozytywną energią wszystkich wokół. Jednak przy podjęciu decyzji o adopcji należy pamiętać, że młody psiak będzie potrzebował nie tylko spacerów i zabaw z piłeczką, ale także odpowiedniego wychowania. Dlatego dla Sajana szukamy odpowiedzialnego właściciela, który podejmie się pracy z takim młodym psiakiem. W zamian dostanie oddanego przyjaciela, który będzie go kochał ponad wszystko.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Magda 601 976 965