Back to ADOPTOWANE

Kajtuś

KAJTUŚ P 103/03/18
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2014r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2018r.

Kategoria:

Opis

Kajtuś to młody, uroczy psiak, który do schroniska trafił w grudniu 2017r, ale podczas akcji mrozowej został adoptowany do domu tymczasowego, gdzie przebywał do marca br.

Na pierwszy rzut oka Kajtuś może wydawać się bardzo energicznym i zwariowanym psem, jednak wynika to raczej z faktu, że większość czasu spędza w schroniskowym boksie z innymi psami. Z relacji domowników, u których przebywał w zimie wynika, że Kajtuś to ‚naprawdę wspaniały pies!’. Bardzo grzeczny, utrzymywał czystość i dawał do zrozumienia gdy chciał wyjść na zewnątrz, nie niszczył gdy zostawał sam w domu, był bardzo przyjazny do ludzi, tych znanych jak i obcych. Na początku ciężko było utrzymać go na smyczy lecz szybko się do niej przyzwyczaił przy regularnych spacerach.

Jedyną rzeczą, na którą w przypadku Kajtusia trzeba zwrócić uwagę jest jego stosunek do innych zwierząt. Może to wynikać z zazdrości o człowieka, że Kajtuś nieprzyjaźnie nastawiony jest do obcych piesków. Na co dzień boks zamieszkuje z innymi psami, więc w przypadku posiadania innego psa przy adopcji Kajtusia, warto mieć to na uwadze, zachować cierpliwość i nie zniechęcać się jego początkowo negatywnym zachowania w stosunku do innego czworonożnego domownika.

Kajtuś to wspaniały pies, który uwielbia kontakt z człowiekiem i gdy tylko dostanie szansę na pewno pokaże jak bardzo potrafi kochać.

Kontakt do wolontariusza: 690 131 383, 604 415 982