Back to ADOPTOWANE

Ber

BER P 85/12/18
DATA URODZENIA: 2018r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018r.

Kategoria:

Opis

Ber to młodziutki piesek, przywieziony do schroniska w grudniu 2018 roku. Jest bardzo grzeczny i ułożony. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie wyrywa się do mijanych psów. W boksie spokojnie czeka na założenie smyczy, nie skacze i nie podgryza rąk, jak często robią psiaki w jego wieku. Spacer z nim to prawdziwa przyjemność.

Ber jest także bardzo przyjaźnie nastawiony w stosunku do człowieka. Uwielbia głaskanie i przytulanie, chętnie rozdaje buziaki. Nie jest wycofany nawet w stosunku do osób, które widzi po raz pierwszy.

Na wybiegu jest energiczny, lubi biegać i bawić się z kolegą, ale zdecydowanie najlepiej czuje się w pobliżu człowieka, z którym stale stara się nawiązać kontakt. Nie jest jednak w stosunku do innych psów ani zaborczy, ani zazdrosny, jeśli chodzi o towarzystwo człowieka. Spokojnie czeka na swoją kolej.

Schroniskowy boks dzieli z innymi psami, z którymi dobrze się dogaduje, istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że dobrze odnajdzie się w domu, w którym jest już psi rezydent. Stosunek do kotów i dzieci z uwagi na okoliczności, w jakich trafił do schroniska, nie jest znany, ale patrząc na jego dotychczasowe zachowanie można przypuszczać, że nie powinien mieć z tym problemu.

Ber to niesamowicie miły, sympatyczny i spokojny piesek, bez wątpienia idealny kandydat na wiernego przyjaciela na długie lata.

Kontakt do wolontariusza: Magda 608-526-783