Back to ADOPTOWANE

Zuzia

ZUZIA P 78/10/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2019

Kategoria:

Opis

Zuzia to młoda suczka o przeuroczym pyszczku. Jest niewielka i szczuplutka, ale w jej małym ciałku drzemią ogromne pokłady energii. Zuzia uwielbia ludzi, lubi głaskanie i przytulanie, daje się brać na ręce. Na smyczy trochę ciągnie i lubi sobie poszczekać. Trudno jej usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż kilka sekund, lubi być w centrum wydarzeń i skupiać na sobie uwagę wolontariuszy.

W boksie mieszka z innymi suczkami i jest do nich raczej przyjaźnie nastawiona. Zaczepia wszystkie do zabawy, podgryzając je. Nie każdej się to podoba, co potrafią Zuzi pokazać, ale tę małą rudą psinę, trudno zniechęcić do gonienia się z innymi czworonogami. Towarzystwo innego, równie skorego do zabaw psa w nowym domu byłoby dla Zuzi bardzo atrakcyjne, ale sunia potrafi czasem być zazdrosna i zachować się nieprzyjemnie w stosunku do drugiego psiaka. Jest to jednak zachowanie do skorygowania przez nowego opiekuna, tylko wymaga jego uwagi i pilnowania, aby nie dopuszczać do takich sytuacji.

Zuzia potrzebuje dużo ruchu, więc najlepiej gdyby trafiła do rodziny, która prowadzi aktywny tryb życia. Nie powinna mieć problemu w kontaktach z dziećmi. Zasługuje na dom pełen miłości, gdzie będzie mogła już na zawsze zostać i mieć własną rodzinę. Ma dopiero rok, całe życie przed sobą i nie powinna przebywać ani chwili dłużej w schronisku.

Kontakt do wolontariusza: 698 665 562; 507 826 269