Back to ADOPTOWANE

Zukero

ZUKERO P 52/12/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA:
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: GRUDZIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Zukero to młodziutki piesek, który trafił do krakowskiego schroniska w grudniu bieżącego roku. Został znaleziony przez pracowników schroniska podczas samotnej wędrówki po Krakowie. Niestety od tego czasu nikt się po pieska nie zgłosił.

Zukero to bardzo wesoły i pozytywny psiak, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Gdy tylko wolontariusz pojawi się w pobliżu, Zukero skacze z radości i rozdaje wokół „całuski”. Widać, że psiaka najbardziej cieszy, gdy ktoś w końcu zwraca na niego uwagę i poświęca choć chwilę, by wyjść z nim na przechadzkę. Podczas spacerów Zukero całkiem ładnie chodzi na smyczy. Zdarza mu się czasami mocniej pociągnąć, ale przy regularnych spacerach ten problem prawdopodobnie sam by się rozwiązał. Zukero zwraca uwagę na mijane pieski, ale tylko delikatnie ciągnie w ich stronę i nie szczeka na nie. Na wybiegu Zukero nie odstępuje wolontariusza ani na krok. Często wskakuje mu na kolana i czeka by być głaskanym.

Obecnie Zukero zamieszkuje boks z dwoma kolegami o podobnej sobie wielkości. Bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Należy jedynie uważać przy dawaniu psiakom smaczków, bo wtedy Zukero potrafi pokazać ząbki, by odstraszyć potencjalnych złodziei przysmaków. Mimo tego Zukero w przyszłości mógłby spokojnie zamieszkać z innym psiakiem (po wcześniejszym z nim zapoznaniu). Zukero to niezwykle sympatyczny i łagodny piesek. Tego bezproblemowego psiaka jesteśmy w stanie polecić każdej rodzinie która tylko będzie w stanie zapewnić mu dom już na zawsze. Schronisko nie jest miejscem dla takich maluszków, więc nie pozwólmy, by Zukero musiał długo czekać na nowy dom.

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Cristiana 553 191 011