Back to ADOPTOWANE

Zeus

ZEUS P 144/10/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2022
WIELKOŚĆ: DUŻY
STERYLIZACJA: NIE
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIK 2022

Kategoria:

Opis

Zeus to duży młody pies o lekko dłuższej puchatej sierści. Jest nieposkromioną kulą energii, którą najchętniej pożytkuje, ciągnąc na smyczy 😉 oraz bawiąc się z koleżankami z boksu. Na początku był wobec ludzi nieufny, ostrożnie podchodził do każdego z nas i nieraz odstraszał szczekaniem, bo nie wiedział, czego się może spodziewać. Po zaledwie kilku spotkaniach zmienił się w ogromnego przytulaka i teraz radośnie wita znane osoby, domagając się wyjścia na spacer i uwagi.

Na spacerach mocno ciągnie, mijane psy w większości obszczekuje, a więc na tym polu nowy opiekun będzie musiał zadbać o lepsze maniery Zeusa. W schronisku przy nieregularnych spacerach nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej dawki ruchu. Nie znamy jego stosunku do innych małych zwierząt. Najlepiej też, aby nie trafił do domu z małymi dziećmi ze względu na swój rozmiar i brak świadomości własnej siły. Jeśli miałby zamieszkać z innym psem, to tylko po wcześniejszym zapoznaniu, jednak z naszej strony radzilibyśmy, aby zamieszkał sam. Nowych opiekunów również musi lepiej poznać przed adopcją, ponieważ wobec obcych wykazuje nieufność.

Zeus jest jednak na tyle urokliwym łobuzem, że skradnie serce każdego, kto zechce się z nim bliżej zapoznać. Szukamy dla niego aktywnej rodziny, która zadba o jego potrzebę ruchu oraz podstawowe wychowanie.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze z Zeusem! ❤

Kontakt do wolontariusza: 507 826 269