Back to SENIORZY

Zayka

ZAYKA P 34/05/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2012
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD MAJA 2022

Kategorie: ,

Opis

❤️ 10-letnia przyjacielska i tulaśna Zayka szuka domu ❤️

Suczka została zrzeczona przez właściciela z powodu braku możliwości sprawowania dalszej opieki. Zayka uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Kiedy jesteśmy na wybiegu, zamiast wędrować, stoi obok opiekuna, wpatrując się w niego pięknymi oczętami i prosząc o głaski ❤️. Tej delikatnej, uśmiechniętej suni nie da się oprzeć.

🐶 Zayka mieszkała już z energicznym Kropkiem a teraz ze stateczną suczką Bambiną. Ze współlokatorami bardzo dobrze się dogadywała, więc mogłaby zamieszkać z innymi psiakami.

😺 Z kotami prawdopodobnie także by się dogadała.

🐾🐾 Zayka ma specyficznie ułożone łapki, choć w najmniejszym stopniu nie przeszkadza jej to w codziennym funkcjonowaniu. Jest po prostu pieskiem utykającym, któremu wystarczą bardziej statyczne spacerki. Nie wiemy, czy to kwestia wypadku, czy już taka się urodziła. Obecnie dostaje jedynie leki przeciwbólowe na wypadek gdyby odczuwała jakiś dyskomfort💊.

➡️ W sprawie zdrowia psiaka polecamy kontaktować się ze schroniskowymi weterynarzami.

🐾 Ładnie chodzi na smyczy.

🐾 Nie wiemy jednak, czy chodzenie po schodach nie będzie dla niej problemem. W związku z tym dla suni dobrą opcją byłoby mieszkanie, gdzie jest winda lub jeżeli ktoś mógłby ją nosić na rękach.

Bardzo prosimy o dom dla Zayki, aby na psiej emeryturze mogła cieszyć się swoim człowiekiem ❤️.

Kontakt do wolontariusza: 503-081-921