Zapraszamy na Dzień Otwarty (2 marca)

wpis w: Wydarzenia | 0

Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy Was na kolejny Dzień Otwarty Krakowskiego Schroniska! 🐾

Aktualnie w schronisku na dom czeka ok. 270 psów i 80 kotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zwierzakami podczas spacerów na terenie schroniska. Wasze wizyty oraz relacje z imprezy znacząco zwiększają szanse na znalezienie naszym podopiecznym nowych kochających domków❤️

Poza tradycyjnymi spacerami z naszymi podopiecznymi w programie :

porady – behawioryści z krakowskiej szkoły @HITT DOG – szkolenie psów będą do Państwa dyspozycji od godziny 11:30 – 13.00. Na stoisku udzielą bezpłatnych porad behawioralnych, a także pomogą w doborze psa o odpowiednim charakterze. 
– 12.00 godzinie odbędzie się pokaz psiego posłuszeństwa, którego głównym bohaterem będzie schroniskowy Setos ♥
– 13.00 spacer w teren pod okiem behawiorysty i wolontariuszy z Pimem, Eskortem, Gizmem, Tofikiem, Zeusem i Lordem – prosimy o kontakt w pierwszej kolejności osoby zainteresowane ich adopcją

Jeśli przy okazji chcielibyście coś przywieźć zwierzakom, to prosimy o:

– dobrą karmę dla szczeniaków oraz lepszej jakości karmę dla psów starszych i tych które przebywają u nas na zewnątrz. Dla kotków – konserwy jak np. : gourmet musy (chore koty chętnie je jedzą), Animonda, Sheba, Felix, Dolina Noteci itp.
– koce
– ręczniki 
– pościele

– jeśli zechcielibyście przekazać 1% na rzecz naszych podopiecznych, pracownik biura pomoże bezpłatnie rozliczyć Wasze zeznanie podatkowe ! (10.00-14.00)

Link do wydarzenia na FB:
👉https://www.facebook.com/events/390932391700315/

Serdeczenie zapraszamy! 🐾

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *