Back to ADOPTOWANE

Ząbek

ZĄBEK P 108/18/08
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2012 R.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2018

Kategoria:

Opis

Ząbek został znaleziony na ulicy, stąd nie znamy jego historii. Jednak z dotychczasowej obserwacji w schronisku możemy o nim powiedzieć, że jest to naprawdę cudowny i wspaniały psiak!

W stosunku do człowieka nie przejawia najmniejszej agresji. Jest bardzo przyjacielski, miły, ujmujący, pogodny i kochający pieszczoty. Uwielbia chwile, gdy wolontariusz przychodzi zabrać go na spacer. Spacerując, Ząbek jest w swoim świecie: wącha teren, bada, kiedy i gdzie był tu jakiś psiak. Na wybiegu, gdy jest już uwolniony spod nadzoru smyczy, uwielbia biegać, ponieważ rozpiera go energia. Potem przybiega do opiekuna po pieszczoty i dalej chce zwiedzać inne zakątki schroniska. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, choć zdarza mu się nieznacznie pociągnąć. Mijane psy zwykle nie robią na nim wrażenia, choć czasem potrafi je również obszczekać i w ten sposób zaznaczyć swoją obecność.

Ząbek może wygląda na starszego psiaka, ale bardzo potrzebuje swojego człowieka i miejsca, gdzie będzie mógł cieszyć się spacerami oraz obecnością swojego opiekuna. Na pewno będzie wspaniałym przyjacielem i kompanem jeszcze przez wiele długich lat!

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28