Back to ŚREDNIE PSY

Yetti

YETTI P 206/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2021
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MARCA 2020

Kategoria:

Opis

Yetti to przeuroczy kudłacz sięgający do kolana. Największą jego „wadą” jest fakt, że jak na młodego psa przystało, jest prawdziwym wulkanem energii. Już przy wejściu do boksu entuzjastycznie wita swoich wolontariuszy, skacząc i domagając się uwagi.

Na nowo poznane osoby zerka podejrzliwie, ale zwykle już w trakcie pierwszego spaceru udaje się zdobyć jego akceptację. Bardzo przywiązuje się do swoich opiekunów, lubi się z nimi głaskać i chętnie rozdaje buziaki.

Przez większość swojego pobytu w schronisku dzieli boks z suczkami, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Na spacerach bywa nerwowy do innych psów, chociaż zazwyczaj decyduje się je zignorować. Po zapoznaniu mógłby zamieszkać z suczką rezydentką, ale mało prawdopodobne, żeby dogadał się z psim kolegą lub kotem.

Yetti to psiaczek, który najprawdopodobniej mimo młodego wieku już dużo przeszedł. Z tego powodu wymaga cierpliwego opiekuna, który poświęci mu dużo uwagi. W przyszłym domu nie powinno być dzieci, żeby Yetti czuł się jak najbardziej komfortowo.

Zapraszamy na spacer z Yettim, bo przy bliższym poznaniu psiaczek bardzo zyskuje 🐕 Potrafi się wyciszyć i nawiązuje świetny kontakt z człowiekiem. Potrzebuje tylko odrobiny zrozumienia i chęci, a jego nowy opiekun zyska przyjaciela jedynego w swoim rodzaju.

Kontakt do wolontariuszki: 500 289 124 (Lucyna)