Back to ADOPTOWANE

Wiki

WIKI
P 20/04/19
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2019
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2014
KASTRACJA: OCZEKUJE
RASA: HUSKY

Kategoria:

Opis

Wiki zanim trafiła do schroniska na dobre, poznała je już wcześniej. Jej opiekunowie nie zajmowali się nią zbyt gorliwie, stąd błąkająca się suczka trafiła pół roku temu do schroniskowego boksu. Wówczas została z niego odebrana, by kilka miesięcy później zostać u nas na dobre. Właściciel tłumaczył, że nie może sprawować opieki na suczką i podpisał zrzeczenie.

Wiki okazała się bardzo grzeczną sunią, która nie sprawia większych problemów. Dla wychodzących z nią na spacery wolontariuszy jest przemiła, choć odrobinę zamknięta w swoim świecie. Na razie dała się poznać raczej jako wszędobylska biegaczka niż pieszczoszka. Na wybiegu Wiki jest zajęta sobą i eksplorowaniem terenu. Zapewne w przyszłości, gdy minie pierwsze oszołomienie nową sytuacją, Wiki bardziej się otworzy i stanie się kochaną, oddaną towarzyszką.

Psinka nie jest może wielką fanką innych czterołapych, ale też nie reaguje na ich widok agresją, ani nadmierną ekscytacją.

Ta piękna niebieskooka psinka czeka na dom z prawdziwego zdarzenia, gdzie będzie miała możliwości pokazać, jak uroczym jest stworzeniem.

Kontakt do wolontariusza: 605437786