Back to ŚREDNIE PSY

Wielki

WIELKI P 70/04/24
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2016
ROZMIAR: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: KWIETNIA 2024

Kategoria:

Opis

Wielki ma około 8 lat, a więc jest psiakiem w średnim wieku. Jego rozmiar też można określić jako średni- waży 13 kilo, ale szczupłe długie łapki dodają mu wzrostu. Natomiast jego urody nie można określić jako średniej czy przeciętnej: czekoladowa sierść zdecydowanie wyróżnia go na tle innych piesków. Do tego ma charakterystyczne wielkie uszy o zaokrąglonych końcówkach, które raczej są rzadkością i przywodzą na myśl nietoperza.

Jeśli chodzi o charakter Wielkiego, to jest to psiak bardzo przyjacielski, otwarty na człowieka. Lubi długie spacery i każdą formę aktywności z człowiekiem. Jest ogromnym pieszczochem i mógłby być przytulamy bez końca. Ładnie chodzi na smyczy i rzadko mu się zdarzy pociągnąć. Lubi podjadać smakołyki, za które chętnie siada na polecenie wolontariusza.

Wielki jest raczej obojętny wobec mijanych psów, mieszka w boksie z koleżanką i dobrze się z nią dogaduje. Nie znamy jego stosunku do kotów. Jeśli chodzi o małe dzieci, to zdecydowanie nie polecamy Wielkiego do domu, gdzie jakieś mieszkają, bo już raz wrócił z adopcji z powodu swojego nieprzyjacielskiego stosunku do najmłodszego z domowników. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, który da mu miłość oraz opiekę. Jeśli Wielki Cię zainteresował, zapraszamy na spacer zapoznawczy z tym radosnym chłopakiem!

Kontakt do wolontariusza: 790 231 318