Back to ADOPTOWANE

Widmo & Mara

WIDMO P 120/09/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2018 r.

MARA P 121/09/18
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA WIĘKSZA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD WRZEŚNIA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Widmo i Mara to rodzeństwo, pierwszy raz do schroniska trafili w styczniu 2014 r., zostali adoptowani i po czterech latach ponownie wrócili za kraty z powodu wyprowadzki właścicielki. Są idealnym przykładem na to jak bardzo psy mogą być ze sobą zżyte, opiekuńcze w stosunku do siebie i dbające o swoje bezpieczeństwo.

Na spacer chcą wychodzić tylko razem, poza tym brat nie wyobraża sobie stracić z oczu chociaż na chwilę swojej siostry. W końcu Mara jest taka delikatna, więc potrzebuje obok siebie odpowiedniego bodyguarda.

Na wybiegu nie bardzo wiedzą co ze sobą zrobić, więc wolą spacer z opiekunem. Ładnie chodzą na smyczy i nie stwarzają żadnych niebezpiecznych sytuacji. Jedynie Widmo oznajmia stanowczym głosem wszystkim mijanym psom w schronisku, żeby trzymali się od jego siostry z daleka, a jej to odpowiada. Nie oddalają się od siebie zbytnio, jeżeli jedno zatrzymuje się, żeby załatwić swoją potrzebę, to drugie cierpliwie czeka aż znowu będą maszerować w komplecie.

Widmo i Mara to dwójka kochających się psów, więc preferowany wspólny dach nad głową, tym razem już na stałe ze spokojnymi i empatycznymi ludźmi w pakiecie.

Kontakt do wolontariuszek: Ilona- 609 443 221, Ania- 724 107 714