Back to ADOPTOWANE

Warkot

WARKOT P 96/07/20
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2020

Kategoria:

Opis

Warkot trafił do schroniska po śmierci właściciela, który adoptował go wcześniej z innego schroniska. Niestety rodzina opiekuna nie podjęła się dalszej opieki nad psiakiem. Niestety, a może na szczęście, ponieważ z uzyskanych informacji wynika, że Warkot przebywał głównie w kojcu i nie poznał nawet smaku spacerów. Najwyższy czas, by świat stanął wreszcie otworem przed tym wspaniałago psiskiem!

Warkot może z powodzeniem zamieszkać w mieście. Mimo swoich gabarytów jest bardzo grzeczny i posłuszny. Na smyczy spaceruje bardzo ładnie, nie szczeka na mijane psy, a do wszystkich napotkanych osób odnosi się bez wyjątku z ogromną sympatią. Na początku pobytu w schronisku był bardzo wystraszony – niepokoiły go hałasy i bezustanny szczek psich kolegów. Obecnie radzi sobie bardzo dobrze i dzielnie spaceruje wśród swoich pobratyńców. Trzeba przyznać, że trafił do schroniska bardzo zadbany – ma piękne, gęste rude futro, które jak dotąd nie straciło swojego blasku 🙂

Warkot to psiak z sercem na łapie i niegasnącym uśmiechem na pyszczku. Ten psi ideał mógłby trafić również do osoby, która marzy o dużym czworonogu, ale nie ma jeszcze doświadczenia w opiece nad psami. Marzy nam się, by Warkot w końcu otrzymał w prezencie wspaniały dom, na który tak bardzo zasługuje.

Kontakt do wolontariusza: 601 976 965, 605 43 77 86