Back to ADOPTOWANE

Volt

VOLT P 79/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2022

Kategoria:

Opis

Volt jest pięknym psem w typie białego owczarka szwajcarskiego. Do schroniska trafił ewakuowany z Ukrainy.

Wolontariuszom dał się poznać jako miły, radosny, pełen energii psiak. Mimo większych rozmiarów potrafi być bardzo delikatny. Uwielbia spacerować i cieszy się z każdej możliwości wyjścia z boksu. Inne psy omija spokojnie – nie szczeka, nie wyrywa się. Jest ciekawy otoczenia i wszędzie chciałby się dostać jak najszybciej. Na smyczy nie ciągnie nadmiernie, ale to silny pies i jeśli szczególnie upodoba sobie jakiś kierunek, to trzeba użyć dość dużo siły, aby namówić go do zmiany zdania 🙂

W boksie zaczepia wolontariuszy, wyciągając do nich łapki zza krat i prosząc o smakołyka albo drapanie po boczku. Volt jest bardzo łagodnym, przyjacielskim psem, który nawet wobec zupełnie nieznajomych osób zachowuje się ufnie i bez szczególnej rezerwy. Nie lubi jednak pozostawać sam na wybiegu lub w ogrodzie – pozbawiony wówczas opieki czy nadzoru szuka (dość szybko i skutecznie) drogi ucieczki.

Ten urodziwy psiak będzie wspaniałym towarzyszem osoby lubiącej aktywnie spędzać czas, która zapewni mu długie spacery, wędrówki, zabawy i treningi.

Kontakt do wolontariuszek: 690477313, 503757874