Back to ADOPTOWANE

Una

UNA P 58/02/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 10.2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2021

Kategoria:

Opis

Una to półroczne psie dziecko oddane do Okna Życia. Sunia została zrzeczona, nie znamy jednak powodu zrzeczenia. Bardzo Nas dziwi fakt dlaczego tak kochany i miły psiak trafił do schroniska. Una ma w genach na pewno domieszkę bullowatego przedstawiciela, ale nie oszukujmy się – do psa w typie amstaffa jej daleko. Może opiekun liczył, że nabył 'rasowego' psa w pseudohodowli i jednak wydała się mu zbyt mało 'groźna' z wyglądu gdy wyrosła?

Una jak na podrostka przystało jest bardzo radosna, ciekawska i skora do zabaw. Ma mnóstwo energii i uwielbia biegać. Spacery z Uną przepełnione są jej radosnym hasaniem po okolicznych łąkach oraz tysiącem buziaków. Sunia jest niebywale kontaktowa i uczuciowa, dosłownie pcha się na kolana, domaga atencji.

Myślę, że idealnie odnajdzie się też w rodzinie z dziećmi (oczywiście szanującymi psiaka i potrafiącymi się obchodzić się z nim) bo dla Uny im więcej rąk do głaskania tym lepiej. Jest bardzo łagodna i kocha wszystkich. Boks zamieszkuje bez psów ale na te mijane na spacerach reaguje raczej przyjaźnie i z zaciekawieniem. Una ma duże zapotrzebowanie jeśli chodzi o dawkę ruchu, preferowany więc aktywny dom lubiący spacery, wędrówki.

Kontakt do wolontariuszek: (517 586 954), (518 729 178), (501 461 244)