Back to ADOPTOWANE

Uczeń

UCZEŃ P 25/08/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2017
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Uczeń to młodziutki psiak o oryginalnym umaszczeniu, który do schroniska po raz kolejny trafił pod koniec wakacji. Po raz kolejny, ponieważ w maju Uczeń został znaleziony na ulicy i wtedy po raz pierwszy zawitał u nas, ale wówczas jego właściciel jednak go odebrał. Tym razem nie wykazał już zainteresowania swoim psiakiem, skazując go na bezdomność…

Uczeń jest bardzo energicznym psiakiem, który mimo krótkich łapek uwielbia biegać po wybiegu i zdecydowanie potrzebuje dużo ruchu, żeby się „wyładować” Bardzo ładnie bawi się piłeczką, uwielbia głaskanie i towarzystwo ludzi, dopomina się całusów, lubi zwracać na siebie uwagę. Na smyczy radzi sobie doskonale, choć w schronisku – gdzie nie ma niestety okazji do codziennych spacerów, które pomogłyby mu rozładować jego ogromne pokłady energii – na początku zdarza mu się nieco ciągnąć.

Uczeń dobrze dogaduje się z psiakami, z którymi mieszka, jednak zdarza się mu obszczekać obcego zwierzaka, dlatego wskazane jest wcześniejsze zapoznanie w przypadku adopcji do domu zamieszkanego przez innego psa. W schronisku nie wykazał nigdy agresji, ale mógłby być wyzwaniem dla osoby starszej lub rodziny z bardzo małym dzieckiem ze względu na swoją dużą aktywność, którą mógłby nieumyślnie wyrządzić krzywdę na spacerze lub podczas zabawy.

Zachęcamy do wspólnego spaceru lub zapoznania na schroniskowym wybiegu.

Kontakt do wolontariuszy: 604 415 982, 690 131 383