Back to ŚREDNIE PSY

Tybet

TYBET P 68/04/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2021

Kategoria:

Opis

Tybet trafił do schroniska oddany do Okna Życia. Jest psiakiem pełnym energii i radości, nie pogardzi zabawą szarpakiem czy piłeczką. To jeszcze psie dziecko, więc na pewno trochę pracy w domu trzeba będzie włożyć w wychowanie tego urokliwego czworonoga. Jest niewątpliwie inteligentnym psiakiem, toteż nauka z pewnością pójdzie szybko.

W stosunku do ludzi nie wykazuje agresji – jest miły, kontaktowy i pogodny. Na mijanych kolegów podczas wędrowania reaguje różnie. Czasem – mimo dużego zainteresowania – udaje się przejść bez awantur, ale często potrafi się denerwować i obszczekać konkurenta.

W boksie przychodzącego po niego wolontariusza wita bardzo entuzjastycznie, oczywiście uwielbia spacery i wszelkie formy aktywności ruchowej. Na smyczy potrafi trochę pociągnąć, ale przy regularnych wyjściach powinno wszystko wrócić do normy. Dla tak młodego i wesołego psa kilkuminutowy ruch w schronisku to zdecydowanie za mało, dlatego Tybuś pilnie potrzebuje znaleźć swojego człowieka, który zatroszczy się o niego, będzie chodził na długie spacery i obdarzy go dużą dawką miłości. Jego przyszły opiekun na pewno odnajdzie w nim prawdziwego przyjaciela!

Kontakt do wolontariuszki: 512 24 15 28 (Ewa)