Back to ADOPTOWANE

Tuśka

TUŚKA P 68/06/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Tuśka do schroniska trafiła z drugim psiakiem Hektorem z powodu śmierci właściciela. Jest 9-letnią, średniej wielkości suczką, z piękną, lekko dłuższą sierścią w kolorze czekolady, brązowym noskiem i oczkami. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi, widać, że miała wcześniej wspaniałe życie. Jest grzeczna, umie zachować czystość w mieszkaniu oraz może zostawać sama w domu. Jest całkowicie bezproblemowym psem. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest bardzo spokojna, daje się czesać. Bardzo lubi pieszczoty, smaczki i po prostu obecność człowieka.

Tuśka jest już starszym psiakiem i nie potrzebuje długich spacerów, wystarczą regularne wyjścia na pole. Mieszka w boksie z Hektorem, psiakiem, z którym zna się pewnie już od lat, ponieważ psy są z jednego domu. Stąd wiemy, że może zamieszkać z innym psem w domu. Najlepiej gdyby Tuśka mogła znaleźć się w nowym domu ze swoim współlokatorem, ale nie jest to warunkiem adopcji. Nie mamy informacji, czy sunia dogadałaby się z kotem.

Potrzebuje spokojnej rodziny, takiej, jaka ona sama. Dobrze czułaby się u osoby starszej. Tuśka jest idealnym psem, nie sprawia żadnych problemów. Jest cicha, spokojna, ale również szczęśliwa, kiedy ma blisko siebie człowieka. Zasługuje na dom, gdzie ktoś ją będzie kochał. Sunia obdarzy nowego opiekuna bezgranicznym zaufaniem i będzie wspaniałym towarzyszem dla każdego 🙂

Kontakt z wolontariuszem: 691-270-616‬