Back to ADOPTOWANE

Tudor

TUDOR P 31/02/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2011
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2019 r.

Kategoria:

Opis

Tudor został znaleziony na jednej z krakowskich ulic i przywieziony do schroniska. Jest przekochanym psem, który nie odstępuje na krok swojego opiekuna. Po przyjściu na wybieg lubi pobiegać, jednak jak ma tylko okazję, to od razu wchodzi na kolana i się przytula. Jest wtedy najszczęśliwszy na świecie.

Tudor uwielbia być w centrum zainteresowania, ale przez to jest zazdrosny o inne psiaki. Na spacerze je obszczekuje, dlatego zalecamy, aby był psim jedynakiem. Wymaga także nauki chodzenia na smyczy, jak na razie dość mocno na niej ciągnie. Piesek prawdopodobnie nie miał łatwego życia. Ma zgrubienie na przedniej łapce powstałe w wyniku złego zrośnięcia się kości. Boi się także hałasów i gwałtownych ruchów. Pomimo tego nadal jest bardzo ufny i nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka. Ze względu na lękliwy charakter nie polecamy go jednak do domu z małymi dziećmi.

Tudor skradł już serca wielu wolontariuszy, mamy więc nadzieję, że inni także dostrzegą, jakim jest cudownym psem i podarują mu dom.

Kontakt do wolontariusza: Ania – 724 107 714, Ewa – 512 241 528