Back to ADOPTOWANE

Trusia

TRUSIA P 64/11/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2019

Kategoria:

Opis

Trusia to 1.5 roczna suczka, której szczęście nie dopisuje. W schronisku znalazła się po raz drugi. Pierwszy raz trafiła do azylu odebrana interwencyjnie właścicielowi, a na nowy dom nie musiała długo czekać. Po 6 miesiącach jednak Trusia wróciła do schroniska z powodu choroby dotychczasowego opiekuna.

W schroniskowym boksie Trusia jest bojaźliwa i nieufna, lecz wystarczy jej kontakt z człowiekiem, aby się otworzyła. Wykorzystuje każdą chwilę, aby być blisko człowieka, merda radośnie ogonem na jego widok i prosi o pieszczoty.
Trusia ładnie chodzi na smyczy oraz potrafi zachowywać czystość w domu. Niestety psinka ma problem z lękiem separacyjnym, bojąc się prawdopodobnie odrzucenia. Jednak jest to młoda, szybko ucząca się psina. Wystarczy poświecić jej uwagę, aby poczuła się bezpiecznie i pokonała swoje lęki.

Trusia dobrze dogaduje się z innymi psami oraz lepiej radzi sobie w stadzie, dlatego preferowany dom dla niej to taki z drugim zrównoważonym psim towarzyszem. Trusia jest mała, młoda, otwarta na naukę suczką. Zasługuje na dom, w którym zostanie już na zawsze i nie trafi ponownie do schroniskowego boksu.

Przyjdź, poznaj Trusie i nie pozwól jej spędzić zimy w samotności.

Kontakt do wolontariusza: 698665562