Back to DUŻE PSY

Toster

TOSTER P 38/02/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: NIE
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2023

Kategorie: ,

Opis

Toster to wesoły psiak w typie labradora. Niestety podejrzewamy, że jego życie nie było już takie wesołe. Został znaleziony skrajnie wychudzony i zaniedbany. Widać mu było żebra i ledwo stał na łapkach. Obecnie Toster wyszedł już z schroniskowego szpitalika i czuje się znacznie lepiej. Przytył, jednak wciąż dąży do osiągnięcia odpowiedniej wagi.

Toster lubi przytulanie i głaskanie. Na widok człowieka od razu macha ogonkiem. Jest ufny i łagodny. Na pewno będzie wiernym towarzyszem. Dobrze dogaduje się z innymi psiakami, więc mógłby po wcześniejszym zapoznaniu zamieszkać z psim rezydentem. Ładnie chodzi na smyczy. Podczas spacerków Toster bardzo dyszy. Ma niedobór witamin i prawdopodobnie z tego wynika ta dolegliwość. W sprawie zdrowia psiaka polecamy kontaktować się z schroniskowymi weterynarzami.

Dla Tostera najlepszy byłby dom lub mieszkanie, gdzie jest winda. Ciężko nam pojąć, że nikt nie szukał Tosterka. Chcemy wierzyć jednak w to, że komuś się zgubił a nie, że ktoś umyślnie doprowadził go do takiego stanu… Marzymy, aby ten wspaniały psiak znalazł jak najszybciej swój kochający domek i wiódł spokojne życie szczęśliwego psiego emeryta. Zapraszamy na spacer z Tosterem.

Kontakt do wolontariuszki: 503 081 921 (Sonia), 662 026 132 (Marysia)