Back to ADOPTOWANE

Tola

TOLA P 100/11/19 (i LOLA P 101/11/19)
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LISTOPAD 2019

Kategoria:

Opis

Tola i Lola, pełne uroku, szorstkowłose dziewczyny pochodzą z jednego domu, a do schroniska trafiły z powodu śmierci swojego opiekuna. Pomimo tej przykrej sytuacji dodają sobie sił i podtrzymują się na duchu, dzięki czemu nie wyglądają na przygnębione, ale pogodzone ze swoim losem. Chętnie wychodzą na spacer z wolontariuszami i nie są zadowolone, gdy okazuje się on zbyt krótki. Ładnie chodzą na smyczy i są nauczone załatwiania swoich potrzeb na zewnątrz.

Boks zamieszkują z dwiema dzikimi suniami, w stosunku do których nie wykazują agresji, chociaż Tola lubi na spacerze obszczekać mijane psy, a jak się dobrze postara, to potrafi sprowokować do tego również Lolę. Lola ma problemy z tylną łapką, w której odzywa się prawdopodobnie jakieś stare złamanie. Mimo tej niedogodności sunia porusza się bez trudu. O szczegóły jej stanu zdrowia należy pytać w schroniskowym ambulatorium.

Suniom szukamy wspólnego, spokojnego domu, który pozwoli im zapomnieć o nieprzyjemnych przeżyciach związanych z utratą opiekuna i pobytem w schronisku.

W azylu sunie miały kontakt z dzieckiem.

Kontakt do wolontariuszy: 530 189 280, 609 443 221,790 231 318.