Back to ADOPTOWANE

Tofinka

P 122/12/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2018

Kategoria:

Opis

Tofinka to średniej wielkości suczka, choć dla niektórych jej rozmiar może już kwalifikować się jako duży. Ma około 6 lat, została znaleziona, więc nie znamy jej przeszłości, ale sądząc po stanie, w jakim poznaliśmy ją w schronisku, nie miała lekko. Chuda, sprawiająca wrażenie słabiutkiej i trochę wycofanej. Od razu jednak widać, że jest ładnym psiakiem: ma krótką, rudą sierść z białymi znaczeniami, klapnięte uszka i mądre oczka.

Z charakteru Tofinka jest cudowna: kocha człowieka, garnie się do niego, zawsze jest chętna na głaskanie i przytulanie. Zna smycz, ładnie na niej chodzi, nie ciągnie. Dogaduje się z innymi psami, ale gdy są zbyt żywe i ją zaczepiają, zaczyna się bać i odstraszać je ząbkami. Jeśli miałaby zamieszkać z drugim psem, to z równie spokojnym
i zrównoważonym jak ona. Nie wiemy jak zareaguje na koty, ani na dzieci.

Tofinka jest bardzo pozytywnym zwierzakiem: lubi podjadać smaczki, a gdy wchodzi się do niej do boksu, cieszy się i czeka na spacer. To ułożona, delikatna suczka, która sprawia wrażenie starszej niż jest w rzeczywistości. Z czasem Tofinka powinna trochę odżyć i pokazać, ile w niej jeszcze drzemie energii. Przecież jest dopiero 6-letnim psiakiem! Wydaje się być idealna dla osoby starszej lub ceniącej sobie spokojnego towarzysza, który gdy zaufa, będzie podążał za człowiekiem krok w krok.

KONTAKT DO WOLONTARIUSZA: 691 270 616