Back to ADOPTOWANE

Tofik

TOFIK P 118/07/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2022

Kategoria:

Opis

Tofik nie miał łatwego życia – mieszkał w kojcu/na łańcuchu 🙁 Dlatego teraz jego los musi się w końcu odmienić! Bardzo o to prosimy… W grę nie wchodzi już podwórko/kojec, szukamy ludzi którzy otoczą go troską, miłością i swoją obecnością ❤️

Tofiś po zapoznaniu jest psem fantastycznym! Na początku potrzebuje zaufać, poznać, a gdy już nabierze pewności co do człowieka, staje się jego przyjacielem 🙂 W sprzyjających warunkach wystawia brzuszek do głaskania i widać, że w domu będzie pieszczochem. Jest to pozytywny, energiczny mimo swojego wieku psiak. Bardzo lubi spacery, na smyczy chodzi ładnie, czasem zdarza mu się pociągnąć, ale przy regularnych spacerach wszystko się wyrówna. Mijane psy z reguły nie robią na nim wrażenia, chyba że kolega jest bardzo zadziorny. Zdarza się także, że zainteresowany danym czworonogiem, bardzo ciągnie w jego kierunku z ekscytacji… Obecnie boks dzieli z suczkami, w stosunku do których nie przejawia agresji. Osoby, które zna, nie mają problemu, żeby założyć mu szelki i wyprowadzić go na spacer.

Tofiś potrzebuje spokojnej rodziny, toteż „dla świętego spokoju” preferowany jest dom bez małych dzieci. Schronisko mu nie sprzyja, dlatego bardzo prosimy, aby znalazł się ktoś, kto zechce odmienić jego życie. Przyszły opiekun znajdzie w nim świetnego towarzysza 🙂 Zapraszamy na spacery zapoznawcze!

Kontakt do wolontariuszki: 512241528 (Ewa)