Back to ŚREDNIE SUKI

Tina

TINA P 56/08/20
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2006
KASTRACJA: OCZEKUJE
ROZMIAR: ŚREDNI
W SCHRONISKU: OD SIERPNIA 2020

Kategoria:

Opis

Tina to starsza, średniej wielkości suczka, która trafiła do schroniska razem z psem Kubusiem po śmierci właściciela. Jest miłą, wesołą i przyjazną suczką. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem. Chętnie się przytula do wolontariuszy i od razu widać, że kocha pieszczoty. Sunia jest ogromnym łasuchem i ma niestety sporą nadwagę, która znacznie utrudnia jej poruszanie i deformuje jej łapy, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby ją odchudzić.

Tina lubi spacery, ale ze względu na swoją tuszę, szybko się męczy. Na początku ciężko jej było odnaleźć się w schronisku i nerwowo reagowała na zakładanie obroży, ale teraz nie ma już z tym problemu. Sunia nie lubi wizyt u weterynarza, ani gdy ktoś zagląda do jej miski. Z innymi psami żyje w zgodzie, jeśli te szanują jej przestrzeń osobistą.

Liczymy na to, że znajdzie się ktoś, kto pokocha Tinę taką, jaka jest i podaruje jej dom na jesień życia. Preferowane miejsce zamieszkania to dom z niewielką ilością schodów lub blok z dostępem do windy – w innych warunkach Tina nie poradzi sobie z poruszaniem się.

Kontakt do wolontariusza: 507 826 269