Back to SENIORZY

Tiger

TIGER P 92/02/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2007
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: ODROCZONA
W SCHRONISKU OD: LUTY 2022

Kategorie: ,

Opis

🐅 Niewidomy psi senior szuka swojego człowieka 🐅

Tiger – to imię idealnie pasuje do naszego kochanego, pręgowanego seniorka. Trudno nam w to uwierzyć, ale ten energiczny tygrysek ma 15 lat!

❤️ Jest łagodny i przyjacielsko nastawiony do ludzi. Na wybiegu co chwilę wyniuchuje, gdzie jest jego opiekun i podbiega na głaski.

🐾🐾 Ładnie chodzi na smyczy. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie widzi i czasem potrzebuje pomocy, aby ominąć przeszkodę na swojej drodze 🪵. Taiger szybko „uczy się” miejsca, w którym mieszka. Początkowo spacer przez korytarz szpitalny z psiakiem trwał długo, ale teraz trudno się spostrzec, że nasz podopieczny nie widzi. Gdyby miał ogródek do penetrowanie, szybko by opanował jego rozkład.

🐕 Mieszka sam w boksie. Spacerował jednak w towarzystwie innych psiaków i był do nich pozytywnie nastawiony. Po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać ze spokojnym i zrównoważonym psem rezydentem 🐕. W małej szpitalnej salce zachowuje czystość, oczekując na spacerek.

➡️ W sprawie zdrowia prosimy kontaktować się ze schroniskowymi weterynarzami 🩺.

Tiger potrzebuje przyjaciela, który zostanie jego przewodnikiem. Mamy nadzieję, że psiak dostanie szansę na lepsze życie i psią emeryturę spędzi w kochającym domu ❤️🐅

Apelujemy o przemyślane decyzje w sprawie adopcji starszych psiaków. Ostatnio niewidomy Kleks wrócił po jednym dniu do schroniska 💔…
Każdy adoptowany psiak nie ważne czy młody, czy starszy potrzebuje troski, zrozumienia a przede wszystkim czasu, aby móc odnaleźć się w nowym miejscu.

Zapraszamy na spacer! 🐾🐾.

Kontakt do wolontariusza: ☎️ 503-081-921

fot. https://www.facebook.com/czarnylisfotografia