Back to ADOPTOWANE

Teodor

TEODOR P 4/10/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA:
W SCHRONISKU OD: PAŹDZIERNIKA 2021

Kategoria:

Opis

Teodor to młodziutki, przesympatyczny pies. Został do nas oddany przez byłych właścicieli z powodu przeprowadzki. Według wypełnionej przez nich ankiety miał kontakt z dziećmi (w wieku 6 i 10 lat). Mając na uwadze tę informację oraz fakt, że jest łagodnym i miłym psem, zapewne mógłby trafić do rodziny z dziećmi w wieku szkolnym (oczywiście dziećmi, które umieją się obchodzić ze zwierzakiem). Byli opiekunowie zamieścili także w ankiecie informację, że pozostawiony sam w domu podczas ich nieobecności zachowywał się grzecznie i niczego nie niszczył.

Teodor to jednak bardzo żywiołowy pies. Być może gdzieś wśród jego dalekich przodków można by się doszukiwać któregoś z retrieverów. Pozytywną energią i entuzjazmem do świata wręcz zaraża. Szukamy mu koniecznie aktywnego domu. W schronisku z powodu rzadkich spacerów jest dość sfrustrowany, a my niestety nie jesteśmy w stanie sprostać jego pokładom energii.Teoś potrzebuje ruchu, wycieczek, wspólnych zabaw i treningów. Kto wie, być może ktoś odkryje w nim potencjał psa-sportowca i będzie z nim np. biegać?

Teoś to bardzo mądry i kontaktowy pies. Obecnie czasem trudno mu się skupić, bo stara się w sposób maksymalny wykorzystać każdą sekundę spaceru, na który wychodzi. Chętnie eksploruje, dużo węszy, ogromnie cieszy go, gdy wyjście jest dłuższe i odbywa się na długiej smyczy. 😊 Kilkuminutowe rundki absolutnie mu nie wystarczają. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z naszym pięknym podopiecznym.

Kontakt do wolontariuszki: 518 729 178