Back to ADOPTOWANE

Tango

TANGO P 32/02/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2012 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LUTEGO 2017 r.

Kategoria:

Opis

Tango to psiak interwencyjnie odebrany z łańcucha, który najprawdopodobniej wcześniej nigdy nie miał do czynienia z czymś tak podstawowym jak socjalizacja. Ten duży, kochany psiak na początku na widok smyczy kulił się, bał się człowieka, ale nigdy nie reagował agresywnie. Jednak już na początku było widać, że wykazuje ciekawość w stosunku do ludzi i jest bardzo wdzięczny za każdy spacer. Chętny do wcinania smaczków, małymi krokami zbliżył się do nas.

Teraz Tango zaufał już wielu osobom, a na widok wolontariuszy szaleje z radości. Chętnie podchodzi do głaskania, rozdaje nawet całusy! Każdy spacer sprawia mu ogromną radość. Na spacerze kompletnie ignoruje obcych ludzi, psy i wszystko wokół i tylko prze mocno do przodu z radośnie merdającym ogonem.

Możliwe, że mógłby dzielić dom z psim towarzyszem. W boksie mieszka z Foxtrotem, z którym razem trafił do schroniska. Był jeszcze Twist, ale ten niedawno świętował rocznicę swojej adopcji. Tango przez okres pobytu w schronisku zmienił się z lękliwego, przerażonego psa we wdzięcznego, szukającego kontaktu z człowiekiem pupila. Niestety wciąż szuka ciepłego domu, w którym będzie mógł zaufać komuś już na zawsze.

Kontakt do wolontariuszki: tel. 733 013 397