Back to ADOPTOWANE

Talia

TALIA P 128/05/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2015
W SCHRONISKU OD: MAJ 2019
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: OCZEKUJE

Kategoria:

Opis

Talia  osamotniona w schroniskowym boksie podgryza swój własny ogonek 🙁 Nie rozumie, dlaczego spotkał ją taki los, skoro jest psem idealnym. Poszukujemy dla niej domu natychmiast, najlepiej w miejscu, gdzie nie będzie musiała długo czekać w samotności, ponieważ suczka jest wielką przylepą i desperacko potrzebuje czyjejś obecności.

Talia jest przychylnie nastawiona do całego świata. Początkowo była bardzo spokojna, teraz jednak otoczona przez schroniskowy hałas wyrywa się do innych psów. Mieszkała jednak w boksie z innym psiakiem, stąd spodziewamy się, że po zapoznaniu bez większych problemów porozumie się z ewentualnym psim rezydentem. Talia jest delikatna i mimo że trafiając do schroniska, była w kiepskiej kondycji fizycznej, zachowywała się jak prawdziwa dama. Bardzo chętnie przychodziła po porcję pieszczot, a jednak robiła to z gracją i nienachalnie. Jednocześnie wesoło merdała ogonkiem, kiedy ktoś ją głaskał! Te mądre i piękne oczy jakby chciały powiedzieć: „Człowieku, ale mi tego brakowało!”

Zapięcie smyczy czy obroży w jej przypadku to żaden problem, a spacer to czysta przyjemność, ponieważ sunia nie ciągnie ani nie szarpie się oraz zna podstawowe komendy i słucha człowieka.

Talia czeka na ludzi, którzy staną się jej rodziną i których będzie mogła pokochać.

Kontakt do Wolontariuszki: Izabela – 534 100 802