Back to ŚREDNIE SUKI

Stella

STELLA P 47/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2022

Kategoria:

Opis

Stella to dwuletnia, „średnia większa” suczka, która wraz z rodzeństwem przyjechała do nas z Ukrainy.

Chociaż jest trochę nieśmiała, świetnie sobie radzi w nowych warunkach i pozostaje pozytywnie nastawiona do swojego otoczenia. Dzieli boks z innymi suczkami różnych rozmiarów, z którymi wzorowo się dogaduje. Na spacerach także reaguje na mijane psy z zainteresowaniem, czasami je ignoruje, ale nigdy nie szczeka, dlatego mogłaby zamieszkać z psem rezydentem, a nawet byłoby to dla niej bardzo korzystne. Wobec ludzi przyjmuje trochę niepewną, ale generalnie przyjazną postawę. Łatwo zdobyć sobie jej serce – wystarczy chwila głaskania i trochę cierpliwości. W żadnym wypadku nie wykazuje zachowań agresywnych, nawet kiedy czuje się przytłoczona. Wydaje się, że byłaby świetnym psem także dla rodziny z dziećmi.

Stella chętnie się bawi, zarówno z ludźmi, jak i psami. Jest jeszcze bardzo młoda, więc nie trudno skłonić ją do wygłupów. W upały chętnie pluska się w basenie z wodą – już pewnie marzy o wakacjach nad jeziorem z nową rodziną 🙂 Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Łatwo nawiązuje kontakt z opiekunem, dzięki czemu na pewno bardzo fajnie będzie z nią pracować. Cierpliwie znosi takie zabiegi jak czesanie.

Stella chętnie się przytula i bardzo cieszy ją kontakt z człowiekiem. Będzie bardzo wdzięcznym, grzecznym psem, jeśli tylko dostanie szansę na kochający dom i dobrych opiekunów.

Kontakt do wolontariusza: 517 519 123