Back to ŚREDNIE SUKI

Stella

STELLA P 102/04/22
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2020/2021
ROZMIAR: ŚREDNIA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2022

Kategoria:

Opis

Stella to pies żywioł – młoda, średniej wielkości suczka o niezwykłej urodzie: ma długą rudą sierść, ciemną kufę i urocze zaokrąglone uszka.

To psiak bardzo energiczny i inteligentny. Wprawdzie jest jeszcze trochę nieokrzesana, ale na pewno przy konsekwentnym treningu powinna szybko nauczyć się, czego wolno a czego nie. Jest bardzo przyjacielska, z radością wita opiekunów.

Stella uwielbia zarówno spacerować, jak i szaleć na wybiegu. Ładnie aportuje, umie bawić się szarpakiem i z chęcią przyjdzie się pomiziać z wolontariuszem. Zna podstawowe komendy i chętnie uczy się kolejnych. Na pewno trudno będzie się z nią nudzić, bo jest chętna na każdą wspólną aktywność!

Na smyczy na początku bardzo ciągnie, ale jest to wynik nagromadzonej energii i frustracji. Po chwili się uspokaja i grzecznie zwiedza świat. Mijane psy czasami ignoruje, a czasami obszczekuje, ale nie wykazuje wobec nich agresji. W boksie mieszka z nieśmiałą koleżanką, z którą się dogaduje, ale bywa zazdrosna o uwagę człowieka, zabawki czy jedzenie. Mogłaby zamieszkać z drugim psem, po wcześniejszym zapoznaniu.

Serdecznie zapraszamy na spacery zapoznawcze z naszą piękną Stellą!

Kontakt do wolontariusza: 517 586 954