Back to ADOPTOWANE

Staszek & Stefan

STASZEK P 55/05/18 (brązowy)
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013R.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MAJ 2018R.

STEFAN P 54/05/18 (rudy)
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2013R.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: MAJ 2018R.

Kategoria:

Opis

Staszek i Stefan to dwójka nierozłącznych przyjaciół. Zostali znalezieni razem, dzielą jeden boks. Obydwaj są wspaniałymi psiakami, praktycznie bezproblemowymi. Jako że są niezwykle ze sobą zżyci, zalecamy adoptowanie ich do jednego domu.

Stefan – włos krótki w kolorze złoty blond – jest psiakiem bardzo lgnącym do człowieka, lubiącym głaskanie, przytulanie i buziaczki. Chce brać udział we wszystkim. Jest entuzjastycznie nastawiony nawet do nieznajomych.

Staszek to kudłaty psiak o nietuzinkowej urodzie. Jest cieniem Stefana, naśladuje go we wszystkim. Często chodzą do siebie wręcz przyklejeni jak połączeni niewidzialną smyczą. Staszek jest nieco wycofany w stosunku do nieznajomych, jednak gdy kogoś zna chętnie przychodzi na głaskanie. Cały czas uczy się pewności siebie, ogromnym wsparciem jest dla niego Stefan.

Te radosne psiaki najlepiej odnalazłyby się w domu z ogrodem. Są dosyć energiczne, nadają się na towarzyszy dla osoby aktywnej. Na smyczy potrafią chodzić w miarę ładnie, jedynie na początku ciągną spiesząc się na wybieg. Nie znamy ich stosunku do kotów. Potrafią spokojnie mijać psy, jedynie zaczepieni np. szczekaniem odpowiedzą tym samym.

Bardzo polecamy adopcję tego super duetu!

Kontakt do wolontariusza: 605 988 388