Back to ŚREDNIE SUKI

Sonia

SONIA P 72/05/24
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU: OD MAJA 2024

Kategoria:

Opis

Sonia to średniej wielkości, 6-letnia suczka. Trafiła do schroniska, ponieważ jej Pani ciężko zachorowała i musiała iść do szpitala. Sonia bardzo to przeżyła, pierwsze dni w schronisku były dla niej bardzo ciężkie.

Pierwsze spacerki były bardzo nieśmiałe, suczka chociaż wyraźnie spragniona człowieka bardzo się bała. Gdy jednak już przekonała się, że nic jej nie grozi, jej cudowna osobowość ukazała się w całej okazałości! Sonia stała się pieskiem wesołym, przyjacielskim i ciekawym. Nadal jednak wymaga dużo wsparcia od człowieka – gdy poznaje nowe osoby, pieski czy jest w nowym miejscu, raz po raz zerka na opiekuna.

Na smyczy chodzi pięknie, raźnie drepta do przodu. Pieski mija bez problemu, samochodów się nie boi, na rowerzystów nie zwraca uwagi. W boksie mieszka z szalony Witkiem, więc myślimy, że dogada się z psim – rezydentem. Oczywiście, po wcześniejszym zapoznaniu!

Sonia jest bardzo grzeczna i radosna, która czeka na kochający domek. Bardzo brakuje jej człowieka, dlatego bardzo zachęcamy do poznania też cudownej suczki!

Kontakt do wolontariusza: 517 586 954