Back to ADOPTOWANE

Sonia

SONIA P 16/12/21
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD GRUDNIA 2021

Kategoria:

Opis

Sonia ma dopiero trzy lata, ale już doświadczyła wiele złego. Trafiła do schroniska w wyniku interwencji wraz ze swoją mamą Pajdą. Prawdopodobnie całe życie spędziły na łańcuchu. Niestety mama Sonia kilka dni po przybyciu do schroniska zmarła w wyniku nieuleczalnej choroby. Sonia została całkiem sama w nowym miejscu.

Mimo ogromnej tragedii, która ją spotkała, jest bardzo ufna w stosunku do ludzi. Dopiero w schronisku poznała, czym jest spacer czy przyjaźń z człowiekiem. Wszystko wokół ją interesuje, szybko uczy się nowych rzeczy. Boks zamieszkuje z psim przyjacielem, z którym świetnie się dogaduje. Na spacerze chciałaby się przywitać i pobawić z każdym napotkanym psem, więc po wcześniejszym zapoznaniu mogłaby zamieszkać z innym psiakiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jednak czasem rozpiera ją młodzieńcza energia. Przy regularnych spacerach na pewno się nieco uspokoi. Na spacerze cały czas pilnuje, czy opiekun jest przy niej oraz co chwilę do niego podbiega i domaga się głaskania. Jej pyszczek jest cały czas uśmiechnięty a ogon nawet na chwilę się nie zatrzymuje.

Sonia jest młodym psiakiem i ma dużo energii, więc szukamy dla niej aktywnego domu i kogoś, kto lubi chodzić na długie spacery. Sonia ze względu na swój łagodny charakter nadawałby się do domu z dziećmi czy dla osób, które szukają swojego pierwszego psiego przyjaciela. Nie da się w niej nie zakochać. Nigdy nie ma dość przytulania i głaskania. Nawet chwila spędzona z Sonią sprawia, że od razu się uśmiechamy. Prosimy o dom dla tego psiego anioła, aby mogła poznać czym jest kochająca rodzina.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921