Back to MAŁE PSY

Snusik

SNUSIK P 26/08/23
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2020
WIELKOŚĆ: MAŁY
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD: SIERPNIA 2023

Kategoria:

Opis

Snusik to kochany i wesoły psiak. Ma niesprawne tylne łapki, ale to nie przeszkadza mu cieszyć się i korzystać z życia. To młody psiak, który jest wielbicielem piszczących piłeczek i zabawy. Kiedy wchodzimy do boksu, ten szaleje z radości. Chce się przytulać i domaga się głaskania. Przynosi nam swoje ulubione pluszaki.

Snusik jest łagodnym psiakiem. Kiedy ubieramy na spacer wózek, piesek cierpliwie czeka. Ogromną radość dają mu spacery szczególnie w towarzystwie psich psyjaciół na wózkach. Wtedy widzimy, jak rywalizują między sobą, który jest szybszy.

Snusik świetnie dogaduje się z współlokatorami, ale na spacerze zdarza mu się obszczekiwać inne pieski. Musi wszystkim pokazać, jakim jest groźnym pieskiem. Na pewno Snusik będzie wspaniałym przyjacielem dla osoby, która go adoptuje i wniesie dużo radości do jej życia.

Dla Snusika szukamy odpowiedzialnego i kochającego domu. Obsługi wózka każdy może się nauczyć. Psiak musi być też odsikiwany 3 razy dziennie. Chętnie udzielimy więcej informacji, jak wygląda opieka nad wózeczkowym psiakiem lub skontaktujemy z osobą, która ma takiego psa. Każdy pies zasługuje na szansę i dom. Zapraszamy na spacer!

Kontakt do wolontariuszki: 503 081 921