Back to ADOPTOWANE

Skwerek

SKWEREK P 27/06/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2014
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
RASA: MIESZANIEC
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Skwerek to urokliwy kundelek. Jeśli ktoś szuka wiernego, delikatnego, poczciwego przyjaciela, to ten psiak jest idealny. Może nie wyróżnia się wyglądem, ale na pewno nadrabia swoim spokojnym usposobieniem i przyjacielskim nastawieniem. Na początku Skwerek bał się człowieka i kiedy człowiek wchodził do jego boksu, ten z podkulonym ogonkiem uciekał do otwartej na zewnątrz części. Nie reagował agresją na człowieka, tylko po prostu ze strachu uciekał. Być może wcześniej ktoś go skrzywdził, dlatego był taki przerażony. Jednak po kilku próbach w końcu udało się zabrać niepewnego psiaka na spacer.

Szybko przekonał się, że spacery oraz kontakt z opiekunem są bardzo przyjemne. Skwerek prawdopodobnie po raz pierwszy w schronisku chodził na smyczy. Wychodzi mu to coraz lepiej, choć wciąż czasem potrafi pociągnąć. Jest bardzo grzecznym pieskiem. Bardzo się cieszy z odwiedzin opiekuna. Lubi głaskanie. Skwerek coraz bardziej otwiera się na człowieka i potrafi mu już zaufać, jednak wciąż potrzebuje prawdziwego domu.

Skwerek od początku kiedy trafił do schroniska mieszkał sam, dlatego nie wiemy jeszcze, jaki jest jego stosunek do innych psiaków (wkrótce się zapewne tego dowiemy, gdy zamieszka z innym psiakiem. Będziemy o tym informować). Na mijane psy na spacerze reaguje zaciekawieniem.

Prosimy o szansę dla tego potulnego, wdzięcznego psiaka. Każdy kto go pozna, przekona się, że jest on wyjątkowy i przyjacielski. Niestety nie miał szczęścia w życiu i znalazł się w schronisku. Być może łatwo jest przegapić takie cudo wśród innych psiaków, które wyglądają bardziej rasowo, ale zapewniam, że Skwerek również może przynieść dużo radości oraz miłości przyszłym właścicielom. Najlepiej samemu przekonać się, jakie to kochane stworzenie. Zapraszamy więc na spacer ze Skwerkiem wszystkich zainteresowanych.

Kontakt do wolontariusza: Sonia – tel. 503 081 921