Back to MAŁE PSY

Skrabi

SKRABI P 71/03/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2022
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2022

Kategoria:

Opis

Skrabi to 7 miesięczne psie dziecko, które ma nieszczęście dorastać w schronisku. Psiak trafił do nas w wieku zaledwie kilku miesięcy, ewakuowany z Ukrainy. Ze względu na kwestie formalne bardzo długo nie mógł wychodzić na spacery i w związku z tym jest troszkę wycofany i nieśmiały w stosunku do ludzi.

Przenoszony z boksu do boksu miał okazję mieszkać z różnymi psimi kolegami i z większością dobrze się dogadywał, a tym mniej przyjacielskim poprostu schodził z drogi. Jeśli trafił na fajnych kumpli, bardzo ładnie się otwierał, chętnie chodził z nimi na spacery i szalał na wybiegu. Towarzystwo psów zdecydowanie służy Skrabiemu, dlatego idealny byłby dla niego dom z drugim psem, który pomógłby mu się otworzyć i zbudować prawidłową relacje z opiekunem.

Skrabi jest przeuroczym, młodym psiakiem, który jak najprędzej potrzebuje domu. Im szybciej trafi pod skrzydła wyrozumiałego i kochającego człowieka, tym większa szansa, że z dzikuska wyrośnie na stabilnego psa. Obserwowanie takiej przemiany będzie dla nowego opiekuna niesamowitym doświadczeniem i na pewno przyniesie ogromną satysfakcję.

Kontakt do wolontariuszek: 515 464 338 (Anita), 785 027 026 (Nika)