Back to ŚREDNIE PSY

Semik

SEMIK P 68/11/21
PRZYBLIŻONA DATA UR: 2020
WIELKOŚĆ: ŚREDNI MNIEJSZY
KASTRACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU: OD LISTOPADA 2021

RASA: SPANIEL MIX

Kategoria:

Opis

Sesja zdjęciowa Semika nie należała do najłatwiejszych, bo tego psiaczka poprostu rozpiera energia i nasz fotograf naprawdę musiał się namęczyć, żeby uwiecznić coś więcej poza czarną, rozmazaną plamą :). Na wielu zdjęciach zostały uchwycone poszczególne części Semiczka, rozwiane w pędzie prawe ucho, lewa tylna łapa, albo juz tylko ogon, bo reszta psa miała ważniejsze sprawy na głowie, niż mieszczenie się w kadrze.

Semik jest bardzo żywiołowy i trudno jest mu zdecydować czy w danym momencie powinien zająć się szarpakiem, jedzeniem smaczków, obszczekiwaniem przechodzących kolegów, bieganiem, czy może jednak przysiąść na chwile i dać się w spokoju pogłaskać opiekunowi. Wszystkie te rzeczy wydają się równie atrakcyjne i Semik poprostu nie wie w co łapy włożyć…

Psiak został oddany do schroniska z powodu śmierci opiekunki. Całe swoje dotychczasowe życie spędził w towarzystwie starszej pani, która praktycznie nie zostawiała go samego. Semik bardzo lubi towarzystwo człowieka, dlatego dość ciężko jest mu rozstać się z wolontariuszem, kiedy ten odprowadza go po spacerze do boksu.

Semik potrzebuje opiekuna, który pomoże mu w opanowaniu emocji, ale jednocześnie zapewni sporą dawkę ruchu i aktywności dla psiej głowy. Nasz mały spanielek, jest bardzo pojętny i chętnie współpracuje z człowiekiem. Poza tym jest przeuroczy i bardzo łatwo rozkochuje w sobie ludzi, dlatego mamy nadzieje, że nie zostanie w schronisku zbyt długo.

Kontakt do wolontariuszki: 784 721 991 (Joanna)