Back to ADOPTOWANE

Sauna

SAUNA P 2/08/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD SIERPNIA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Sauna to biało-czarna, 4-letnia sunia, która została znaleziona na ul. Zakopiańskiej. Nikt się po nią nie zgłosił i teraz czeka w schronisku na swój nowy dom. Wielkościowo sięga mniej więcej do kolan. Jest bardzo energiczna i lubi ruch. Na początku trochę się bała i nieprzyjemnie obszczekała nieznajomego jeszcze wolontariusza, ale to zachowanie szybko minęło, kiedy zobaczyła, że zupełnie nic jej nie grozi. Teraz rozpiera ją radość na widok kogoś, kto zaraz ją zabierze na spacer.

Sunia chętnie spaceruje, ciągnie na smyczy, ale bez problemu da się ją utrzymać. Wszystko dookoła ją interesuje. Długie spacery poza teren schroniska sprawiają jej dużo frajdy. Na wybiegu lubi się wyszaleć, biegając wkoło. Nie interesują ją zabawki, natomiast uwielbia zabawę z człowiekiem. Lubi się gonić, zaczepiać i brykać wokół wolontariusza. Wielką przyjemność sprawia jej także głaskanie i przytulanie. Kocha być blisko ludzi. Podoba jej się także towarzystwo innych psów. Mieszka w boksie z dwoma suczkami i bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Potrafi się ładnie z nimi bawić, a kiedy uzna, że koleżanki przesadzają, od razu im to sygnalizuje.

Sauna zna podstawowe komendy: potrafi siadać i podawać łapkę. Lubi podjadać smaczki, co jest bardzo pomocne, w przypadku kiedy chce się ją czegoś nowego nauczyć. Polecalibyśmy dla niej dom bez małych dzieci, natomiast mogłaby zamieszkać ze starszymi, które wiedzą, jak należy traktować psiaka. Nie znamy jej stosunku do kotów, ale bez problemu powinna dogadać się z innymi psami. Sauna zasługuje na dom pełen miłości i ludzi, którzy będą poświęcać jej swoją uwagę. Jest pełna energii i dobrze się poczuje w rodzinie, która prowadzi aktywny tryb życia, ale także się odnajdzie u spokojnych ludzi, którzy zapewnią jej regularne spacery. Jest idealnym psiakiem, który nie powinien mieszkać w schronisku. Zwłaszcza teraz, gdy zbliża się zima i z każdym dniem jest coraz zimniej.

KONTAKT Z WOLONTARIUSZEM: 691 270 616