Back to ADOPTOWANE

Sajmon

SAJMON P 9/06/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Kategoria:

Opis

Sajmon został oddany do schroniska z powodu rzekomej agresji, której jednak w schronisku nigdy nie okazał. Sajmonek to niezwykle przyjacielski, pozytywny i pełen energii psiak, który bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Sajmon uwielbia być głaskany i przytulany. Bardzo cieszą go spacery oraz zabawa na wybiegu, szaleje na nim jak na młodego psiaka przystało, ale co jakiś czas podbiega do wolontariusza i prosi o głaskanie. Potrafi ładnie chodzić na smyczce, ale lubi również obszczekać mijanych kolegów.

Sajmon bez problemu daje sobie założyć smyczkę. Lubi również smaczki, dzięki którym można będzie jeszcze wiele tego psiaka nauczyć. Piesek mieszka w boksie z kolegą, z którym dogaduje się bardzo ładnie. Może zamieszkać w domu z innym pieskiem lub suczką, jednak zalecamy wcześniejsze zapoznanie psiaków na spacerze.

Sajmon podczas tegorocznego zagrożenia powodziowego mieszkał również w domu tymczasowym. Piesek bardzo przeżył powrót do schroniska i nie chcielibyśmy, aby musiał przez to przechodzić po raz kolejny. Szukamy dla Sajmona kochającego domu, w którym będzie mógł cieszyć się swoim pieskim życiem u boku nowego właściciela, którego tak bardzo potrzebuje.

Kontakt do wolontariusza: 797 849 362