Rzepek

RZEPEK P 87/04/22
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2017
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2022

Kategoria:

Opis

Rzepek jest spokojnym, miłym misiem przyjaźnie nastawionym do człowieka, a szczególnie do kobiet. Jest bystry i czujny, o umiarkowanym charakterze. Wydaje się być introwertykiem. Na uzewnętrznienie się jego miłości trzeba troszkę poczekać. To wcale nie znaczy, że jej nie ma! Z początku jest zdystansowany, natomiast przy bliższym poznaniu zamienia się w przytulankę. Sam wychodzi z inicjatywą kontaktu, przybiega do nogi i czekając na głaski, staje w miejscu i nie chce się ruszyć. Uwielbia być głaskany, szczególnie za uszami. Człowieka, który wie, gdzie podrapać, ceni bardziej niż kilometry na spacerze.

Do tych spacerków jest oczywiście chętny i głośno się ich domaga, jak tylko widzi znajomego wolontariusza. Wita się w równie „huskowaty” sposób, zdradzając swoje haszczakowe korzenie. Tym, którzy się nie zrażą jego „gadulstwem”, Rzepuś oferuje wierne towarzystwo na przechadzce, tropiąc wszystko, co się rusza. Posiada silny zmysł węchu i tropienia, z tego względu nie mógłby mieszkać z kotem czy królikiem.

Z biegiem lat staje się spokojniejszy i wystarczą mu krótsze, a częstsze spacery, ponieważ na dłuższych zdarza mu się powłóczyć nogami. Nie będzie typem biegacza czy wyczynowca. Polecalibyśmy dla niego dom lub mieszkanie na parterze lub z windą. Na pewno ma zadatki na kanapowca. Rzepuś jest mądrym misiem, który bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, który go zrozumie.

Kontakt do wolontariusza: 692 276 702