Back to ADOPTOWANE

Rubin

P 45/04/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2014
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2019
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: TAK

Kategoria:

Opis

Rubin to pisak o pięknym, brązowym-rubinowym umaszczeniu, który trafił do schroniska wraz ze swoim kolegą Misiem (www.adoptujpsiaka.pl/misio/). Oba psiaki zostały interwencyjnie odebrane właścicielowi, którym zamknął je w piwnicy, w ten sposób rozwiązując problem gonionych przez zwierzaki kur… Tym bardziej jest zadziwiające, że zarówno Rubin, jak i Misio są przemiłymi czworonogami, które szybko wybaczyły człowiekowi tak złe traktowanie.

Rubin jest bardzo grzecznym i bezproblemowym psiakiem. Całkiem przyzwoicie chodzi na smyczy, tylko czasem zdarza mu się mocniej pociągnąć. Wobec ludzi jest przemiły i bardzo przyjazny. Nawet wobec obcych osób nie wykazuje najmniejszej agresji. Potrafi dogadać się z innymi psami – trafił przecież do schroniska wraz ze swoim kompanem – choć na spacerze wobec innych czterołapych zachowuje ostrożny dystans. Jak większość psiaków z utęsknieniem wyczekuje spacerów, na których przytula się do wolontariusza, bawi się i domaga smaczków.

Rubin to bardzo pozytywny, wesoły, rodzinny psiak, który czeka na opiekunów, którym będzie miał szansę pokazać, jakie to szczęście mieć go za towarzysza.

Kontakt do wolontariusza: 790 761 144; 512 241 528