Back to ADOPTOWANE

Roger

P 30/10/18
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2018 r.

Kategoria:

Opis

Roger to młody piękny pies, którego wprost rozpiera energia. Jest pozytywnie nastawiony do człowieka i od wejścia do boksu rozmerdany wita go całym sobą. Jak na takiego pozytywnego wariata przystało, uwielbia zabawę, bieganie i długie spacery. Praktycznie nigdy nie ma ich dość i nie tak łatwo go zmęczyć;) Zdecydowanie najlepiej odnajdzie się u aktywnej osoby, która zapewni mu w ciągu dnia dużo ruchu – krótki spacer wokół bloku to dla niego zdecydowanie za mało.

To niezwykle pozytywny psiak, który potrzebuje jedynie odrobinę ogłady. Jest ciekawy wszystkiego i wszystko chce pilnie zobaczyć lub obwąchać przez co niestety mocno ciągnie na smyczy. Aktualnie uczymy go, że w wolniejszym tempie też wszędzie da się dojść 😉

Roger jest kontaktowy i zazwyczaj chętnie współpracuje z człowiekiem. Zna podstawowe komendy i zapewne jeszcze wiele można go będzie nauczyć. Jest bardzo otwarty i chętnie przychodzi na głaskanie. Smaczkiem też nigdy nie pogardzi. Potrafi dogadać się z innymi psami, chociaż często też za bardzo ekscytuje się na ich widok i czasem potrafi być zbyt natarczywy i nachalny, dlatego jeśli miałby mieszkać z drugim czworonogiem, konieczne jest ich wcześniejsze zapoznanie.

Roger to wspaniały, radosny pies, który na pewno będzie wiernym przyjacielem, jeśli tylko da się mu na to szansę i poświęci mu trochę czasu.

Kontakt do wolontariusza: tel.: 503 757 874