Back to ADOPTOWANE

Rocky

ROCKY P 12/09/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2008
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: WRZESIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Rocky to mały, szorstkowłosy, starszy psiak w typie jamnika. Trafił do schroniska we wrześniu 2019. Znajduje się w boksie z innymi niewielkimi psami, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Początkowo do obcych podchodzi nieufnie, lubi obszczekać i pokazać ząbki. Być może właśnie to nieufne zachowanie było przyczyną jego zrzeczenia się przez właściciela. Nie zmienia to jednak faktu, że psiak bardzo szybko nabiera zaufania. Już po kilku spotkaniach przekonuje się do obcujących z nim ludzi i zamienia się z najsłodszą kudłatą kulkę. Pragnie bardzo kontaktu z człowiekiem, wskakuje na kolana, chce się przytulać. Popiskuje wtedy z emocji i wrażenia, ponieważ bardzo brakuje mu kochającego opiekuna.

Rocky jest wesołym psiakiem bardzo łasym na smaczki. Czasem interesuje się też piłeczką, ale niezbyt intensywnie. Według danych, jakie uzyskaliśmy od jego byłej opiekunki, psiak był wychowany w mieszkaniu i może zostawać sam w domu.

Rocky najlepiej odnalazłby się u spokojnego opiekuna, który otoczy go miłością i uwagą. W zamian psiaczek na pewno przeleje na niego ogrom swojej miłości.

Kontakt do wolontariusza: 504 208 016