Back to ADOPTOWANE

Riko

RIKO P 47/08/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2012
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: SIERPIEŃ 2019

Kategoria:

Opis

Riko to około siedmioletni piesek, który trafił do krakowskiego schroniska w sierpniu bieżącego roku. Jego wcześniejszy właściciel dostał nakaz eksmisji z zajmowanego mieszkania i niestety nie był w stanie dłużej zajmować się psem.

Riko jest bardzo wesołym i pozytywnym psiakiem. Gdy tylko wolontariusz pojawi się w jego boksie, Riko natychmiast przybiega i obejmuje łapkami jego nogę. Zupełnie jakby chciał się przytulić i pokazać, jak bardzo się stęsknił. Na spacerach Riko bardzo grzeczne chodzi na smyczy. Zwraca uwagę na inne psy, ale tylko czasami zdarza mu się do nich mocniej pociągnąć. Bardziej niż za spacerami Riko wprost przepada za zabawami na wybiegu. Ten mały psiak potrafi spędzić wiele czasu, bawiąc się piłką, co ma też swoje zalety, ponieważ w ten sposób szybciej pożytkuje swoją energię.

Przed trafieniem do schroniska Riko mieszkał w mieszkaniu, a jego były właściciel potwierdził, że można bez obaw zostawiać psiaka samego. Obecnie Riko zamieszkuje boks ze spokojnym i wycofanym pieskiem. Chłopaki dobrze się dogadują, dlatego jest szansa, by Riko zamieszkał w przyszłości z innym psiakiem. W takiej sytuacji zachęcamy, by psiaki wcześniej poznać i zobaczyć, czy przypadną sobie do gustu.

Riko jest na tyle łagodnym i bezproblemowym pieskiem, że możemy go polecić do adopcji każdej rodzinie, która tylko będzie w stanie dać mu dom już na zawsze. Riko to cudowny pies, który chciałby obdarzać swoim uroczym uśmiechem nie tylko znajomych wolontariuszy, ale też nowych właścicieli. Nie pozwólmy, by długo chował swoje piękne ząbki przed resztą świata!

Kontakt do wolontariusza: Justyna 605 988 388, Wiktoria 733 013 397