Back to MAŁE PSY

Rex

REX P 39/07/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2009
ROZMIAR: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: LIPIEC 2019

Kategorie: , ,

Opis

Reksiu to spokojny, uroczy kundelek. Kiedy trafił do schroniska, był nieco wycofany. Jednak w ciągu kilku dni przekonał się do wolontariuszy i odnalazł w nowej sytuacji. Na początku był nieśmiały, choć teraz jest już inaczej. Reksiu nie jest wprawdzie zbyt wylewny w stosunku do nieznanych mu osób, kiedy jednak spotyka kogoś, kto jest mu dobrze znany, bardzo się cieszy i lubi być głaskany. Rex nigdy nie wykazywał agresji w stosunku do człowieka.

Psiakowi bez żadnego problemu można zakładać i ściągać smycz, na której ładnie chodzi. Reksiu lubi energiczne spacery, podczas których zazwyczaj ignoruje mijane pieski. W boksie mieszkał już z czterołapymi kolegami i nigdy nie wykazał się w stosunku do nich agresją. Reksiu zdecydowanie woli spacery od pozostawania na wybiegu, ponieważ wówczas zaczyna się niepokoić. Kiedy obok schroniska odbywała się budowa i było głośno, Reksio był nieco przerażony hałasem i chciał szybko wracać do boksu. Psiak przebywał przez pewien czas w schroniskowym szpitaliku ze względu na problem z biodrem (więcej o stanie zdrowia można dowiedzieć się od schroniskowych weterynarzy).

Reksiu to grzeczny, miły psiak, który zasługuje na spokojny dom, gdzie będzie mógł chodzić ze swoim opiekunem na spacery i w pełni cieszyć się urokami pieskiego życia. Psiak jest urodziwy, ma ładną, czarną sierść i z pewnością przy odpowiedniej opiece będzie jeszcze piękniejszy. Kundelek Reksio każdego dnia wypatruje swojego przyjaciela. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto go pokocha.

Kontakt do wolontariusza: 503 081 921 (Sonia), 785 027 026 (Nika)